                    Enhet: NP300E5Z-A02RO (NP300E5Z-A02RO)
                    På lager
                    14,-KJØP
                    BA75-03400A Samsung LCD bakdeksel
                    Ikke på lager
                    876,-KJØP
                    Desktop-BOX
                    2203-006048 C-keramikk, chip 100nF, 10%, 10V, X7R, TP, 1005
                    På lager
                    23,-KJØP
                    Desktop-BOX
                    0404-001084 Schottky-diode BAT54A, 30V, 200mA, SOT-23, T
                    13,-KJØP
                    2007-008294 R-chip,33Ohm,1%,1/16W,DA,TP,1005